Rozë

Ja për cilin këngëtar thotë Afrona se e ka zërin më të mirë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 15 May 2017
Çifti Afrona Dika dhe Blero Muharremi ditët e fundit janë bashkuar në Prishtinë.

Ata po shihen duke kaluar çaste të mrekullueshme pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Në një video të publikuar në Instagram, Afrona shihet duke dëgjuar këngën e të fejuarit të saj Bleros dhe asaj videoje i ka vënë një mbishkrim.

“Zëri më i mirë ndonjëherë!!!” shkruan Afrona, duke etiketuar Bleron sipër videos.

Po ashtu, është duke qarkulluar një lajm se Afrona së shpejti do të vendoset përfundimisht në Prishtinë ku edhe do ta hap një biznes të vetin.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera