Lajme

Ja në sa ora do të mblidhet kryesia e Kuvendit

Autori: Gazeta inFokus 13:03 | 03 April 2021

Kryesia e Kuvendit do të mblidhet sot në ora 14:30.

Takimi do të mbahet me shefat e grupeve parlamentare dhe nënkryetarët e Kuvendit.

Ndryshe, me propozim të u.d. të presidentit, Glauk Konjufca, Kurti dhe Osmani janë pajtuar që ta tërheqin përkohësisht propozimin për ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje.

Të tjera