Rozë

Ja në përqafim të kujt poston foto nusja e Milotit

Autori: Gazeta inFokus 17:01 | 18 November 2021

Erxhina Llalloshi duket se i ka në qejf kafshët.

Nusja e Milot Llalloshi ka postuar një fotogtafi ku shihet duke pqrqafuar qenin, shkruan InfoKosova.

Ajo mori vëmendje me bukurinë e saj natyrale.

Gjithmonë e buzëqeshur dhe e rregulluar deri në detajin e fundit ajo mori pëlqim edhe nga ndjekësit.

Të tjera