Rozë

Ja në cilën ndërtesë ka banuar Rita Ora në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:10 | 03 July 2017

Janë publikuar disa fotografi nga fëmijëria e këngëtares Rita Ora.

Këto fotografi janë të papublikuara më parë, ekskluzive për librin e saj të ri

Ky libër biografik flet për jetën e Rita Orës, në veçanti fëmijërinë e saj, duke përmendur edhe lagjen ku Rita kalonte pushimet në Prishtinë.
Po ashtu, ka edhe fotografi të shkollës ku Rita ka shkuar në Londër, dhe një me babanë dhe motrën e saj kur ishin të vogla.

-Advertisement-

Ndërkohë ende nuk dihet nëse autori i librit do të paditet për cenim të privatësisë, kjo pasi, sipas nënës së Ritës, Verës, ky libër nuk ka marrë asnjë autorizim nga vet Rita Ora për botim.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera