Rozë

Ja kush është në jetën reale vajza që e luan gruan e drenicakut tek “O sa mirë” (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 08 May 2017

Seriali vendor “O sa mirë”, po vazhdon të jetë një ndër më të shikuarit.

Ky serial komikë kohë pas kohe po angazhon edhe aktorë me personazhe të reja dhe mjaft interesante.

E fundit që është bërë pjesë e “O sa mirë” është personazhi i “Shpresës” e cila në serial është gruaja e “Denicakut”, shkruan Magazina.al

-Advertisement-

Ajo është paraqitur në episodin e fundit, ndërsa duket se ka bërë menjëherë publikun për vete me rolin e saj.

Por kush është “Shpresa”? Ajo në jetën reale quhet Qëndresa Ismajli dhe me profesion është modele.

Magazina.al, ju sjell disa fotografi për tu njohur më mirë me Qendresën:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera