Sport

Ja kur zhvillohet ndeshja e radhës e Bad New Eagles në turneun CS:GO

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 10 May 2022

Bad New Eagles, mposhti ekipin brazilian Imperial me rezultat 16:12 në turneun e CS:GO, PGL Antëerp Major, i cili po mbahet në Antwerp të Belgjikës.

Ndeshja e radhës e Bad New Eagles do të jetë ekipit ENCE, që është skuadra i tretë në ranglistën botërore të CS:Go-s, shkruan Gazeta Infokus.

Përballja mes Bad New Eagles dhe skuadrës ENCES di të zvillohet nesërmbrëma nga ora 19:30.

Kjo përballje e ekipit kosovar me skuadrën e famshme ENCES, është vendimtare për kualifikimin e mëtejshëm të ekipit kosovar në këtë turne./Gazeta Infokus/

Të tjera