Sport

Ja kur do të zhvillohen ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 16:03 | 03 December 2019

Sot është bërë hedhja e shortit për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Përballja me interesante pritet të jetë ajo ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ’89.

Të gjitha ndeshjet zhvillohen vikendin e ardhshëm.

E shtune me 7 dhjetorë luhen pesë takime.

Ballkani –  Trepça ’89

Drenica – Dardana

Arbëria – Prishtina

Feronikeli – A&N

Vitia – Dukagjini

Ndërkaq të dielën zhvillohen tri takime.

Trepça – Vushtrria

Liria – Ferizaj

Gjilani – 2 Korriku

Të gjitha duelet pritet të nisin nga ora 12:30./Gazeta inFokus/

Të tjera