Sport

Ja kur do të përfundoj Premierliga

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 14 January 2021

Premierliga angleze, njëherit njëra ndër ligat me të forta në Evropë, do të përfunoj sezonin 2020/21 do të përfundoj në muajin maj, shkruan Gazeta inFokus.

Lajmin e ka bërë të ditur e famshmja ‘Goal’ me anë të një postimi në twitter, ku ndër të tjerash ka njoftuar se në maj do të kryhet poashtu edhe FA dhe EFL.

Më poshtë gjeni njoftimin./Gazeta inFokus/

Të tjera