Lajme

Ja ku është duke qëndruar Ramush Haradinaj derisa u mor vendimi i madh për koalicion PDK-AAK-NISMA

Autori: Gazeta inFokus 00:36 | 17 May 2017

Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj, është duke qëndruar në një vizitë në Shqipëri.

Haradinaj gjatë natës së sotme ka pasur edhe një darkë me liderin e opozitës në Shqipëri Lulzim Basha.

Në anën tjetër partia e tij tashmë ka lidhur koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës.

 

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera