Lajme

Ja ku është BLACK FRIDAY!

Autori: Gazeta inFokus 09:48 | 26 November 2021

Tradita e ÇMIMEVE dhe OFERTAVE më të LIRA në vend, po vazhdon…

Për Black Friday me QINDRA e QINDRA produkte me ÇMIME TRONDITËSE dhe më zbritje të hatashme ju presin nga data 26 e deri me 28 NËNTOR në rrjetin e marketeve më të madh në Kosovë, në Viva Fresh Store.

Shfrytëzoni këtë mundësi unike SEPSEEE, kjo vjen një herë në vit!

TOP ofertat për Black Friday ja ku i keni…

Viva Fresh Store

e Familjes!

Të tjera