Rozë

Ja ku e lë Learta vajzen derisa rregullohet në sallon bukurie

Autori: Gazeta inFokus 21:59 | 03 April 2021

U duk sikur Learta u tërhoq nga fokusi i medias, por jo.

Pas lindjes së vajzes, ajo e aktivizoj sërish postimin në Instagram dhe kështu u rrit edhe numri i lajmeve që bëhen për të.

Learta Jakupi, reja e Shyhrete Behlulit, ka vendosur ta freskojë pamjen dhe ti japë një vlerë të shtuar bukurisë së saj.

Këto ditë Learta ka qëndtuar me orë të tëra në sallon tek kunata e saj Njomza, duke u kujdesur detaisht për pamjen e saj të jashtme.

Derisa Learta po rregullohej, Matina e vogël po qëndronte në një cep të sallonit të hallës së saj.

Të tjera