Lajme

Ja kënd vizitoj sot Ramush Haradinaj/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 21:01 | 29 April 2017

Kryetari i  Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, bashkë me disa antër të kësaj partie  ka bërë homazhe tek varri i presidentit Ibrahim Rugova, shtatorja e Zahir Pajazitit dhe varrezat e familjës Jashari.

Haradinaj githaashtu ka vizituar Mejën e Gjakovës dhe Gllogjanin, raporton infokusi.com

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera