Lajme

Ja më kë u takua sot Avdullah Hoti (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:55 | 23 June 2017

Kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti është takuar sot me kandidaten për deputete nga LDK, Besa Zogaj-Gashi dhe kandidatin nga Alternativa, Ilir Deda.

Hoti e ka postuar fotografinë në rrjetin social “facebook” me mbishkrimin “Me Besen dhe Ilirin, me brezin.”, transmeton Infokusi.com

Postimin e plotë mund ta gjeni më poshtë:

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera