Lajme

Ja kandidatët e LDK-së për deputetë nga Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 16 May 2017

Partit politikë janë duke punuar për ta hartuar listën e deputetëve për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen me 11 qershor,shkruan Arbresh.info.

Sipas burimeve të redaksisë kandidat për deputet nga Ferizaj do të jenë katër. Blerim Grainca, Adem Salihaj Milazim Haliti dhe Sinavere Rysha.

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera