Rozë

Ja çka thotë kunata për lirimin e Ramushit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:06 | 27 April 2017

Jo vetëm kunta e cila iu gëzua këtij fakti për lirimin e Ramush Haradianj i cili i mbajt në paraburgim në Colmar të Francës për rreth katër muaj, shkruan Kosovarja.

Sot pa dyshim qe është një festë e madhe për familjen dhe të gjithë mbështetësit e Ramush Haradinjat. Lola i uron mirëseardhje kunatit dhe liderit te Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera