Rozë

Ja cilat familje përfituan nga sfida e Noizyt në TikTok

Autori: Gazeta inFokus 17:05 | 06 January 2022

Rep-artisti nga Shqipëria, Noizy, mbrëmjen e së mërkurës ka zhvilluar një sfidë mjaftë interesante në TikTok, e cila i bëri tre familje me shtëpi, shkruan Gazeta inFokus.

Noizy mbrëmë zhvilloi një garë përballë një turku në TikTok, një lojë e cila kishte përfitime të mëdha financiare.

Një numër i madh i njerëzve u bënë pjesë e sfidës, dhe aty Noizy fitoi miliona euro të cilat do të përdoren për bamirësi.

Kjo lojë solli shumë fat për tri familje, të cilave do të u ndërtohet nga një shtëpi

Artisiti këtë lajm fantastik e ka ndarë para disa minutave, përmes një postimi në Instagram, duke thënë se “puna fillon sot” për ndërtimin e shtëpive.

Shtëpitë do të ndërtohen në tri vende të Shqipërisë, në Kukës, Tropojë dhe Durrës./Gazeta inFokus/

Të tjera