Lajme

Ja çfarë thotë Adriatik Kelmednipas sulmit ndaj Arbanës

Autori: Gazeta inFokus 08:34 | 13 May 2017

Gazatari Adriatik Kelemendi përmes një postimi në “facebook”ka reaguar ndaj sulmit të ish-gazetarës, Arbana Xharra.

Kelmendi ka thënë se së shpejti do të shohim edhe shumë viktima të tjera njësoj si Xharra dhe shoqëruesi i Dardan Molliqajt para disa kohësh, raporton Infokusi.com

” Si duket na kanë lënë bukur pasoja traumat e luftës!” ka shtuar Kelmendi.

Postimin e plotë të Kelmendit mund ta gjeni më poshtë:

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera