Lajme

Ja çfarë ka bërë Talat Xhaferi në ditën e parë të punës /FOTO

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 02 May 2017

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë ,Talat Xhaferi,  ditën e parë zyrtare të punës e fillon duke vizituar varrezat e fshatit Forinë, për të vendosur kurora në varret e atyre që janë më meritorët për atë që ka arritur Talat Xhaferi, edhe atë në varrin e nënës, babait dhe vëllait të tij të ndjerë.

“Duhet të jemi gjithmonë falënderues ndaj atyre që sakrifikuan gjithçka që ne të arrijmë majat e suksesit!” ka thënë Xhaferi/INFOKUSI

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera