Fun & Video

Ja çfarë bëjnë policët në ashensor, kjo video po çmend internetin (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:19 | 02 May 2017

Shtatë oficerë policie në Zelandën e Re kanë shfrytëzuar hapësirën e një ashensori për të shpalosur talentin e tyre muzikor.

Në videon e mëposhtme do të shikoni se si fillimisht në ashensor hipin dy oficerë të cilët nisin të bëjnë muzikë duke përplasur duart apo duke i rënë ashensorit.

Më pas në ashensor hipin edhe oficerët e tjerë dhe të gjithë së bashku krijojnë një bandë muzikore që s’ka nevojë për instrumenta të mirëfilltë. Mjafton të ndjekësh ritmin.

Video e tyre ka tërhequr shumë vëmendje dhe po bën xhiro në internet

Në videon e mëposhtme do të shikoni se si fillimisht në ashensor hipin dy oficerë të cilët nisin të bëjnë muzikë duke përplasur duart apo duke i rënë ashensorit.

Më pas në ashensor hipin edhe oficerët e tjerë dhe të gjithë së bashku krijojnë një bandë muzikore që s’ka nevojë për instrumenta të mirëfilltë. Mjafton të ndjekësh ritmin.

Video e tyre ka tërhequr shumë vëmendje dhe po bën xhiro në internet.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera