Lajme

Ivanovic: Ekstradimi i Haradinajt në Serbi, ishte vetëm iluzion i yni

Autori: Gazeta inFokus 13:47 | 27 April 2017

Ne kemi pasur vetëm iluzione se Ramush Haradinaj mund të ekstradohet në Serbi, dhe ky vendim ka konfirmuar mosbesimin e serbëve të Kosovës që kanë në Drejtësinë Ndërkombëtare, tha kreu i iniciativës qytetare “Serbia, Demokracia, Drejtësia” Oliver Ivanovic.

Ivanoviq tha për Tanjug se vendimi nuk i ka befasuar serbët e Kosovës, sepse askush nuk ka besuar në drejtësinë e gjykatësit të gjykatës së Collmar./Indeksonline/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera