Fokus

Iu bashkua Policisë së Kosovës qysh nga themelimi para 24 viteve, rrëfimi emocionues i nënkolones

Autori: Gazeta inFokus 14:43 | 06 September 2023

Është njëra ndër policet e para të gjeneratës së dytë në Policinë e Kosovës.

E së bashku me Policinë edhe nënkolonelja, Zylfije Dema ka mbushur 24 vite shërbim në Policinë e Kosovës.

Në një rrëfim emocionues për Infokus ajo ka treguar për sfidat deri në realizimin e ëndrrës së saj për te iu bashkuar policisë.

NDIQNI RRËFIMIN E SAJ:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Çka mund të bëjë me diplomën e Shkencave Kompjuterike?

Të tjera