Lajme

Istog: Nëna lajmëron në polici zhdukjen e vajzës

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 23 May 2023

Një grua në Istog ka njoftuar policinë se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Organet e rendit bëjnë të ditur se rasti është në procedurë hetimore përderisa është njoftuar edhe prokurori kujdestar.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Comodita po dominon në panairin IMM Cologne në Gjermani me numrin e vizitave biznesore

Të tjera