Fokus

Ismet Munishi ka disa fjalë për Mc Kreshën

Autori: Gazeta inFokus 20:53 | 09 February 2024

Trajneri i futbollit, Ismet Munishi, këtë javë ishte i ftuar në ‘Podcast me Shkelzen Dakaj’, ku ka folur për futbollin kosovar, si dhe për planet personale.

Ai gjithashtu ka folur për hitin muzikor të reperave MC Kresha dhe Lyrical Son, ‘Semafori’, ku mes rreshtave përmendet edhe emri i tij.

Munishi ka thënë këtë këngë e dëgjon shumë shpesh dhe se MC Kreshën e vlerëson si artist të mrekullueshëm.

-Advertisement-

“E ngoj shumë shpesh, djali i e din përmendsh. Une e di veç pjesën tem. Kresha është një arstist i mrekullueshëm edhe kur më ka thënë që ma bon kangën mu ka dok a din kështu. Mirëpo, kur e kom pa impaktin e kangës, në përgjithësi kanga është e mirë edhe te pjesa jem e ka thënë një diçka për mu që është e pa kontestueshme”, ka thënë Munishi.

Por, a do të bëhej pjesë e ndonjë projekti muzikor trajneri kosovar?

Për të dëgjuar përgjigjen e Munishit, ndiqeni videon e më poshtme:

Vizitoni knanlin tonë në Youtube:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera