Lajme

Ismajl Kurteshi thumbon Lutfi Hazirin me një shprehje

Autori: Gazeta inFokus 23:05 | 14 November 2021

Ismajl Kurteshi thumbon Lutfi Hazirin me një shprehje

Kandidati për asamble të komunës së Gjilanit, Ismajl Kurteshi ka thumbuar kryetarin aktual Lutfi Hazirin i cili humbi zgjedhjet në rundin e dytë, raporton Gazeta Express.

Kurteshi ka postuar një fotografi me mbishkrimin “Lutë, urime pensionimi. Baci”

Lutfi Haziri sot ka pranuar humbjen në Gjilan dhe pas përfundimit të numërimit të rezultateve, Alban Hyseni do të jetë kryetar i ri i Gjilanit.

Të tjera