Rozë

Iskra, vjen përsëri duke ekspozuar format e kolme/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 11:34 | 13 April 2019

Iskra Lawrence ka treguar asetet e saj sensacionale në një koleksion te bikineve, derisa po kalon pushimet idilike në Maldive

Ajo për momentin është në pushime në Oqeanin Indian me familjen dhe shokët e saj më të mirë.

Iskra ka treguar asetet e saj por edhe natyrën piktoreske të Maldiveve, e të cilat i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja e kolme, edhe kësaj here nuk ka hezituar që ti tregojë format e saj të kolme, derisa ka pozuar me bikinet të cilat ajo edhe i reklamon për ta.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2019/04/auto_i11555095015.jpg” alt=”” width=”900″ height=”900″ class=”alignnone size-full wp-image-819266″ />

Të tjera