Lajme

Ish-zëvendësministri dhe anëtari i kryesisë së PDK-së, publikon video ku shtihet me armë

Autori: Gazeta inFokus 00:06 | 28 May 2022

Ish-zëvendësministri i Qeverisë së Kosovës, njëherit edhe anëtarë i kryesisë së PDK-së, Bujar Cakolli, ka publikuar në Facebook një video ku shihen disa të rinj që i këndojnë me sharki Kadri Veselit dhe ku kënga manifestohet edhe me të shtëna arme, shkruan Gazeta Infokus.

t

Në pamjet e publikuara nga Cakolli gjatë kohës kur i këndohet një këngë ish Kryeparlamentarit të kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, shihet një nga të pranishmit derisa shtinë në ajër me një pistoletë disa herë.

Nuk dihet se ku dhe kur ka ndodhur ky rast dhe se me ç’rast ishte organizuar ahengu./Gazeta Infokus/

Të tjera