Rozë

Ish të dashurës së Endrit Thaçit i del gjoksi nga kontrolli

Autori: Gazeta inFokus 19:03 | 01 April 2021

Nuk kalon ditë e të mos jetë pjesë e mediave rozë.

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella, ka freskuar fansat e saj me një foto të fundit në llogarinë e saj instagram, shkruan infokosova.

Vëmendjen e madhe në këtë foto e mori gjoksi i saj gjigant.

Para disa kohësh u përfol nëpër media se modelja Kejvina Kthella dhe djali i ish presidentit Hashim Thaci, Endit Thaci kanë qenë në një lidhje dashurie, megjithatë asnjëri nuk e pohuan.

Të tjera