Lajme

Ish-protestuesit e VV-së të nervozuar me Albin Kurtin

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 25 January 2020

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë.

E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës.

Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por këtë nuk e besojnë ish-protestuesit e VV-së që dikur i vërsuleshin shtëpisë së ish-kryeministrit Isa Mustafa.

Të tjera