Rozë

Ish-konkurrentja e “Përputhen” bëhet nënë

Autori: Gazeta inFokus 09:20 | 09 June 2022

Aristela Leka, e cila ishte konkurente në emisionin “Për’puthen”, ka njoftuar se është bërë nënë për herë të parë.

Në foton e publikuar në rrjetin social “Instagram” mund të zbulojmë se ajo ka sjellë në jetë një djalë por Aristela nuk ka ndarë ndonjë detaj tjetër.

Ky lajm vjen si një rrufe në qiell të hapur pasi ajo nuk kishte folur për partnerin e saj, të cilin e ka mbajtur po aq sekret sa shtatzaninë. Edhe pse doli beqare nga emisioni, mesa duket paska qenë ogur i morë për Aristelën pas këtyre lajmeve të mira.

Për sa i përket arsyes pse doli vetëm nga emisioni, ajo dha një deklaratë mjaft të fortë duke thënë se meshkujt pjesë e programit nuk ishin burra.

“Dola vetëm, nuk ishin burra. Kështu dukeshin nga larg, por nga afër nuk ishin burra. Me Princin komunikoj, për Blerimin s’dua të flas fare. Kur dolëm nga emisioni kishim ca mosmarrëveshje në fakt, ndoshta ishin të ndikuara nga të tjerët. Princi ndaj meje, jo unë ndaj Princit. Kam komunikim por jo lidhje”.

Aristela pati rrëfyer se në këtë program është ndjerë për herë të parë e bullizuar, aq sa u detyrua që të bënte edhe ndërhyrje estetike.

“Për herë të parë në jetën time jam ndjerë shumë e shëndoshë vetëm në televizor. E kam vuajtur, se kisha ndjerë kurrë. Kam bërë ndërhyrje me balon dhe ishte kjo arsyeja, një ndër arsyet”.

Të tjera