Rozë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ironizon keq Antonelën, por ja se çfarë bën pastaj

Autori: Gazeta inFokus 17:43 | 30 December 2021

Ish konkurrenti i “Për’puthen 2”, Blerim Dauti, nga Struga që në hyrjen e tij kishte shprehur pëlqimin e tij ndaj Antonelës.

Këta të dy kishin zhvilluar disa takime, e Blerimi i ka qëndruar gati se më së shumti afër Antonelës, në momentet e vështira të saj, por lidhja u thye kur Antonela kërkoi rikthimin e Atdheut në emision, ku shkak i momenteve të vështira që ka kaluar Antonela ishte vet Atdheu, shkruan GazetaBlic.

E si duket inati nuk është larguar akoma ky i fundit ka bërë një postim në profilin e tij në Instagram, në InstaStory, “Nqs Covid-19 do kishte një fytyrë do të ishte kjo”, ishte mbishkrimi i fotos ku aty dukej Antonela mbuluar me emoji.Por Blerimi pas postimit si duket është bërë pishman dhe ka larguar atë foto.

Të tjera