Rozë

Ish i dashuri i Bora Zemanit futet në pishinë me shoqen e saj

Autori: Gazeta inFokus 22:58 | 07 October 2021

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj, është një ndër banoret e “Big Brother VIP”

Që kur ajo u bë pjesë e reality show-t u komentua shumë rreth raportit të sak të ngushtë me Donad Veshaj, i cili është një tjetër banor.

Kjo për shkak se Semi është njëkohësisht dhe shoqja e ngushtë e moderatores Bora Zemani, e cila ka qenë e lidhur me Donaldin.

Dyshja shihen pothuajse gjithë kohës bashkë. Kjo ka habitur jo pak publikun, pasi pas ndarjes së Borës, të gjithë po prisnin që Semi të mbante distancë nga Donaldi.

Së fundmi, ajo dhe aktori i humorit janë larë në pishinë pa banorët e tjerë dhe në kohë me shi, e menjëherë nisën komentet në rrjet.

Të tjera