Rozë

Ish-gruaja e futbollistit shqiptar pozon nudo në plazh (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 22 February 2021

Erjona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me foton e publikuar në Instagram. Modelja bukuroshe ka postuar një foto, ku shfaqet e zhveshur në plazh, duke mbuluar asetet e saj me duar.

Komentet dhe pëlqimet e shumta nuk i munguan nga shumë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Ish gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili shpeshherë publikon imazhe provokuese në rrjetet sociale duke vënë në pah format e saj trupore.

Të tjera