Rozë

Ish gruaja e Blerim Xhemailit, i ulet të dashurit të ri mbi organin…

Autori: Gazeta inFokus 18:34 | 21 July 2021

Erjona Sulejmani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së faqeve rozë përmes imazheve që i shpërndan në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare tash e një kohë ka nisur një romancë dashuri me aktorin italian, Alessandro Basciano.

Ajo është duke e shijuar lidhjen e protagonistin e “Uomini e Donne”, ashtu që nuk heziton të shpërndajë imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, Erjona – e cila është nënë e një djali, ndiqet nga më shumë se 305 mijë fansa, ndërsa publikon fotografi nga jeta personale dhe profesionale.

Këto ditë, ajo ka publikuar disa imazhe në këtë rrjet social, ndërsa ka spikatur fotografia, në të cilën bukuroshja shfaqet me bikini ulur në prehrin e partnerit të saj.

Të tjera