Lajme

Ish e dashura seksi e provokon rëndë në emision, nxehet keq Fationi i Përputhen

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 03 October 2021

Në emisionin Kojshia Show të ftuar këtë javë ishin: Fation Kuqari, një ndër më të përfolurit e emisionit ‘Përputhen’ dhe Dr.Skerdi Faria.

Fation Kuqari ishte njëri nga pjesëmarrësit më problematik dhe më të përfolur i emisionit Përputhen.

Ish e dashura e tij me një pamje mjaft tërheqëse e ka provokuar rënd në emisionin Kojshia Show, transmeton Korrespodenti.

Reagimi i Fatjonit ka qenë epik.

Ndiqeni minutën e 19:35 të emisionit për ta parë këtë moment mjaft interesant.

videon mund ta shikoni ketu

Të tjera