Rozë

Ish-e dashura, për Ronaldon: Çun mami! E përdora si lodër-seksi!

Autori: Gazeta inFokus 15:26 | 10 January 2019

Një ditë pas akuzave të para për “psikopatizëm” dhe “perversitete”, Jasmin Linard nuk ndalet. Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos para 10 vjetësh, e cila u bë e famshme në Britani në “Big Brother” ka lëshuar sërish akuza të tjera sot.

Ajo e quan portugezin një “çun mami” dhe rrëfen një episod të padëgjuar më parë: “Shkova ta marrë në hotelin e tij, isha në timonin e makinës time, totalisht nudo. Më saktë kisha veshur vetëm një palë këpucë me taka me majë dhe asgjë tjetër. Nuk kisha ndërmend të ngjitesha në dhomën e tij, por e mora të në dhomën time. E përdora si lodrën time seksuale. Me dha përshtypjen që është një çun mami, multimilioner dhe metroseksual me një personalitet bipolar. Mbeta shumë e konfuze, pa kuptuar se kush ishte në të vërtetë.”, shprehet ajo.

Të tjera