Rozë

Ish e dashura e Robert Berishës prezanton partnerin e ri

Autori: Gazeta inFokus 16:55 | 08 May 2022

Modelja Xhesika Kadiu u bë e njohur në vendin tonë pas lidhjes me Robert Berishën. Thumbat në rrjete sociale lanë të kuptohej se gjërat mes tyre nuk ishin mbyllur mirë, por tani çdo gjë i përket të shkuarës.

Xhesika, e cila jeton në SHBA, ka nisur një jetë të re. Ajo po jeton prej muajsh një histori të bukur dashurie dhe lidhjen e ka bërë publike në rrjete sociale.

Në një lidhje të re, ish e dashura e Robert Berishës

Partneri i saj quhet Nathan Levinson dhe është biznesmen.

Të tjera