Rozë

Ish e dashura e Meriton Mjekiqit: Ai nuk e ka parë asnjëherë djalin live, na kërcënon mua dhe familjen time

Autori: Gazeta inFokus 21:11 | 06 April 2021

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar në “NIN” në Klan Kosova ku ka shpalosur të pathëna për jetën e tij.

Publikohet video, Jasmina zvesh dy konkurrentët e “Për’puthen”

Ai u pyet edhe për një mesazh të ish partneres së tij, dërguar Varrosit të OTR.

Ai tha: “Ajo nuk është tani gruaja ime. Egesta është mami i djalit tem. Djali jem është gjaku jem dhe për kurgjo në botë nuk e lejoj të ma largojë djalin. As me reagime të tilla, veprime të ulëta si një femër sepse unë jam baba i djalit” – u shpreh ai.

Nuk mungoi as reagimi i vet Egestës e cila me anë të disa shkrimeve rrëfeu më shumë rreth deklartës së Meritonit.

Ja reagimi i plotë i saj në Instagram.

Të tjera