Rozë

Ish e dashura e Cozman “çmend” rrjetin, a ka të brendshme veshur Fjolla?

Autori: Gazeta inFokus 19:38 | 29 September 2021

Ditë më parë i dhanë fund lidhjes së reperi Cozman dhe bukuroshja Fjolla.

Mbi arsyet e ndarjes Cozman nuk ka deklaruar asgjë, gjë të cilën nuk e beri Fjolla, shkruan InfoKosova.

Bukuroshja regaoj duke thënë se “unë jam person që parapëlqej paqen edhe harmoninë edhe në momentin që hyjnë mes lidhjes xhelozira, posesiviteti, toksiciteti e këto ndjenja negative, unë e ndjeva veten dhe vlerat e mia e moralin tim të cenuar, ky ishte problemi më i madh mospërputhja e vlerave”.

E si duket Fjolla e ka marr vetën më shpjet se sa reperi.

Ajo shihet pran detit me një pozë mjaftë të zjarrtë, ku shumë fansa u bënë kureshtarë se a ka veshur të brendshme apo jo?./InfoKosova/

Të tjera