Rozë

Ish- e dashura e Butrint Imerit dëshpëron me linjat e trupit

Autori: Gazeta inFokus 18:44 | 24 July 2021

Ish- e dashura e këngëtarit Butrint Imeri ka pozuar së fundi nga plazhi.

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito është shfaqur me bikini ku dhe duket se dukshëm ka shtuar në peshë

Ndryshe, romanca mes Butrintit dhe Kiares duket se nuk shkoi siç duhet me ç’rast rezultoi me ndarje.

Të tjera