Rozë

Ish-banorja e ‘Big Brother’ nuk lë vend për imagjinatë, e bëri ‘nxehtë’ me pozat e fundit

Autori: Gazeta inFokus 20:41 | 17 November 2020

Gerta ka pozuar pa reçipeta.

Gerta Shino u bë e njohur nga ‘Big Brothet’ edhe pse fama më e madhe i erdhi pasi doli nga kjo shtëpi

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon.View this post on Instagram

Së fundmi Gerta e ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve. Ajo i ka realizuar disa foto të cilat më pas i postoi në Instagram dhe në këto imazhe duket tejet provokuese.

Siç vihet re ajo nuk ka veshur fare reçipeta.

Gerta si zakonisht edhe këtë herë ka pranuar shumë komente nga fansat e saj.

Të tjera