Rozë

Ish banori i Big Brother VIP do të jetë konkurrent i “Dancing With the Stars”

Autori: Gazeta inFokus 11:29 | 11 September 2022

Së fundmi është zbuluar emri i konkurrentit tjetër që do marrë pjesë në Dancing With the Stars”.

Përmes faqes zyrtare të emisionit, është bërë e ditur se ish banori i BBV, Ardit Cuni do i bashkohet konkurrentëve që do të garojnë së bashku.

“Nuk e fitoi dot BBV, por këngëtari Ardit Çuni, ka një as nën mëngë; kërcimin. A do t’ia dalë këtë herë, në #DWTS?”- shkruhet në postim.

Deri tani, personazhet që do të marrin pjesë janë: Alban Nimani, Sara Hoxha, Isli Islami dhe Megi Pojani.

Bora Zemani do të jetë prezantuese e “Dancing With The Stars” dhe balerini i njohur, Kledi Kadiu do të jetë kryetar jurie.

Të tjera