Lajme

Isa Mustafa dënon ashpër sulmin ndaj Arbana Xharrës

Autori: Gazeta inFokus 09:16 | 13 May 2017

Kryeministri i vendit,Isa Mustafa, ka dënuar ashpër sulmin ndajish gazetarës tashmë anëtare e PDK-së.

Mustafa ka thënë se ky është akt i ulët dhe i turpshëm, transmeton Infokusi.com

Postimin e plotë të Xharrës mund ta gjeni më poshtë

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera