Sport

Interi e barazon rezultatin ndaj Juventusit në finalen e Superkupës së Italisë

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 12 January 2022

Interi dhe Juventusi po luajnë momentalisht finalen e madhe të Superkupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Guiseppe Meazza’ në Milano, skuadra e Interit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 34’.

Golin për ‘Zikaltërit’ e ka realizuar sulmuesi argjentinas, Lautaro Martinez, i cili shënoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera