Rozë

Interesante: Afrona fotografohet me Afronën

Autori: Gazeta inFokus 16:48 | 21 November 2020

Afrona Dika ka sjellë një imazh mjaft interesant.

E kemi parë duke pozuar krahë personave të ndryshëm, miq e familjarë por jo edhe me veten, diçka që ndodh rrallë herë

Siç dihet ajo është modele e shpesh bëhet imazh i firmave të njohura, e së fundmi ajo ka pozuar pranë një reklame ku pikërisht në foto ëshë vet Afrona.

Një foto e bukur dhe mjaft interesante ti shohësh dy Afrona në një foto.

Rikujtojmë, se modelja është e martuar me këngëtarin kosovar Blerim Muharremin- Blero.

Të tjera