Sport

Inter – Barcelona, kjo skuadër kalon në avantazh (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 10 December 2019

Interi dhe Barcelona po luajnë në ‘Guiseppe Meazza’, në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Blaugranët kanë kaluar në epërsi në minutën e 23’.

Golin për Katalunasit e ka realizuar Carles Perez./Gazeta inFokus/

Të tjera