Lajme

Insekte e papastërti: Qytetari raporton gjendjen e tmerrshme në Klinikën e Reumatologjisë

Autori: Gazeta inFokus 13:57 | 28 March 2023

Një qytetar ka dërguar në redaksinë e Gazetës Infokus një video nga Klinika e Reumatologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ku aktualisht po trajtohet nëna e tij.

Në këtë video shihet se në Klinikë janë shfaqur edhe insekte për shkak të papastërtisë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas qytetarit që ka dërguar këto pamje, kjo klinikë është tejet e papastër dhe nuk përmbush kushtet për trajtim të pacientëve./Gazeta Infokus/

Në vazhdim mund të gjeni pamjet:

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera