Rozë

Injoroi kërkesën për ribashkim, Fero ‘merr hak’ ndaj Arbenitës

Autori: Gazeta inFokus 13:11 | 04 October 2023

“Lutem që ti të rikthehesh”, kështu u shpreh ndër të tjera Fero teksa i kërkoi falje publike Arbenitës. Ndonëse foli me fjalë të mëdha, kjo nuk e ka ndaluar të “pendohet” dhe ta “zhdukë” postimin në momentin e parë që nuk mori një përgjigje nga modelja.

Po, nëse hyni në profilin e tij nuk do ta gjeni më shkrimin e gjatë dedikuar Arbenitës.

Nuk dihet nëse kjo ka ndodhur pasi është “injoruar” nga ish-partnerja apo nëse vetë Arbenita ia ka kërkuar një gjë të tillë.

-Advertisement-

Gjithsesi, duket se Ismajli po i qëndron stoike vendimit të saj dhe nuk e ka në plan një ribashkim me Feron, pavarësisht përpjekjeve të këtij të fundit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera