Rozë

“Incidenti” në emision, moderatorja shqiptare pa të brendshme?!

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 12 October 2020

Lei Kraja është një nga moderatoret sportive më seksi të ekranit shqiptar.

Mbrëmjen e djeshme ajo ishte e ftuar në “Shiko kush luan” në Top-Channel dhe në një moment të emisionit ka patur një “incident”.

Teksa ka qenë duke zhvilluar një prej sfidave, Lei Kraja është detyruar që të lëvizi këmbët gjatë kërcimit dhe nga pamjet e kapur nga kamerat shihet që moderatorja duket pa të brendshme.

Ajo ka vijuar pa problem lojën duke e çuar deri në fund sfidën edhe pse kaloi një moment të “sikletshëm”.

Më poshtë pamjet:

Të tjera