Rozë

Incidenti i pakëndshëm i Alesia Bamit, pengohet teksa zbriste shkallët dhe… (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 18 June 2021

Mbrëmjen e djeshme ndodhi një incident në hapjen e spektaklit “Top Arena” në Top Channel.

Teksa po zbriste shkallët e studios, moderatorja Alesia Bami pengohet dhe për pak sa nuk u rrëzua. Fatmirësisht ajo shpëtoi pa rënë për tokë e të vritej.

Pas këtij incidenti të pakëndshëm, moderatorja e dashur për publikun qeshi dhe tha: “Syri i keq”.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Të tjera