Rozë

Incident ‘hot’ 42-vjeçarja del zbuluar në tapetin e kuq (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:35 | 08 November 2019

Marina La Rosa është sensuale dhe provokuese përtej çdo limiti. 42-vjeçarja e “Big Brother” u shfaq një bombë e vërtetë veshur me një fustan të kuq.

Pa reçipeta dhe me një fustan të çarë, diva i la të gjithë pa fjalë, teksa zbuloi pa “dashje” te brendshmet.

Pa dyshim, ajo ishte mbretëresha e mbrëmjes, pasi të gjithë sytë ishin mbi të.

Të tjera